Господарська паста з гірчицею

Закажите этот товар по телефону: 8(800)707-52-61
или заполните форму для заказа прайса ⇒ [заполнить форму]

Замовте Господарську паста з гірчицею за телефоном: РФ +7-978-745-98-97
Крим +38-050-857-60-72

або заповнiть форму для замовлення прайса ⇒ [заполнить форму]
або купите в роздріб в нашому інтернет магазині ⇒ natureprodukt.com

натуральная паста для мытья посуды

Господарська паста з гірчицею використовується для миття посуду і побутових поверхонь (унітази, ванни, раковини, робоча поверхня газових і електричних плит, кахель). Економна у використанні. Дбайливо і ніжно доглядає за шкiрою рук.

Склад: вода, омилені олії: кокосова, кукурудзяна, пальмова, оливкова, рицинова, порошок гірчиці, гліцерин, лимонна кислота, екстракт розмарину, ефірні масла аміріса, бергамота, грейпфрута, апельсина.

Вага: 350г.

Господарська паста, яка виготовлена ​​на основі рослинної олії з додаванням гірчиці, чудово розмилюється, дає рясну піну, чудово миє посуд і побутові поверхні, не залишаючи при цьому плівки від миючих засобів, дбайливо доглядає за руками. У складі господарської пасти з гірчицею не містяться синтетичні ПАР.

Застосування: Нанесіть пасту на губку, вспіньте, вимийте посуд, обполосніть водою. Нанести тонким шаром на зволожену поверхню, залиште на 5 хвилин, потім потріть і змийте водою.

Умови зберігання :зберігати в сухих, закритих приміщеннях за температури не нижче +50 С, та відносної вологості повітря не вище 75%, не допускати потрапляння прямих сонячних променів. Запобіжні заходи: при потраплянні в очі промити водою. Збершгати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 1 рік з дати виробництва

Замовте Господарську паста з гірчицею за телефоном: РФ +7-978-745-98-97
Крим +38-050-857-60-72

або заповнiть форму для замовлення прайса ⇒ [заполнить форму]
або купите в роздріб в нашому інтернет магазині ⇒natureprodukt.com