Гра Сімс — грати безкоштовно

Гра Сімс безкоштовно

Компанія Electronic Arts займається випуском серії ігор, яка розроблена The Sims Studio, і має шалену популярність серед аудиторії різного віку. The Sims увійшов до списку найбільш продаваних ігор в історії. Вона має відношення до жанрів «стратегія» і «симулятор життя», проте, крім них, її відносять ще й до такого жанру, як «пісочниця», так як в ній немає певної мети.

Завдання користувача створити віртуальних людей, які тут називаються «сіми», та керувати їх життями. Вам потрібно буде поселяти їх в будинку, облаштовувати їх, задовольняти їх бажання і потреби, влаштовувати на роботу і так далі. Тут ви можете займатися не тільки створенням симов, але і будівництвом будинків і громадських ділянок. Встановлюючи різні доповнення, можна отримувати доступ до нових функцій, відкривати нові міста для поселення в них симов, і отримувати нові предмети.

Історія Сімсів

Перша частина з’явилася на світ в далекому 2000-му році. Вона вважалася першою грою в жанрі «симулятор життя», на той час. Для цієї частини було опубліковано близько семи доповнень і два пакети з ексклюзивним контентом. Розробкою всіх доповнень займалася компанія Maxis.

Пізніше, у 2004-му році, було випущено продовження популярного симулятора. Тепер світ з симуляторі був тривимірним. Розробники вирішили додати до нього систему страхів і бажань для кожного сіма. Також серед нововведень можна відзначити наявність генетики симов. Тепер, ви можете бачити, в якому віковому періоді знаходиться ваш підопічний — у дитинстві, юності або старості. В залежності від того, як і з якою швидкістю ви будете задовольняти потреби персонажів, залежить поліпшення їх настрою. Не забувайте, що вашому сіму бажано вчасно їсти, спати, доглядати за собою, відпочивати і так далі. У другій частині цього симулятора життя, ви можете створювати чотириповерхові будинки з фундаментами. Для поселення своїх персонажів з’явилося три нових міста.

Ще через п’ять років світ зустрів появу третьої частини популярної гри. «Родзинка» нової частини — світ відкритого типу, в якому мешкають сіми. Тепер ви можете дивитися, як вони ходять на роботу або посидіти в ресторані. Водите свого сіма в гості до його сусідам і друзям. Тут є система відкритих навичок, що означає можливість додавання навичок для вивчення, але тільки після того, як буде завершено установку доповнення, в якому вони є. З установкою одного з додатків, ви зможете будувати підвали. Якщо підрахувати в загальному, то для третьої частини симов вийшло вже дев’ять каталогів і одинадцять доповнень.

Нова історія

Анонсування четвертої частини відомого симулятора сталося в 2013 році. Як і попередні версії, ця не вимагає обов’язкового підключення до всесвітньої павутини. Офіційний випуск відбувся у вересні 2014-го року. Ті, хто вже відчув всі переваги нової частини симов, стверджують, що її родзинкою стала більш сучасна і вдосконалена система емоцій, а також покращений редактор створення симов. Режим будівництва теж піддавався деяким корегуванням. Тепер у вас є можливість змінювати висоту будівель, фундаменту та інших елементів. Тепер у кожного персонажа буде система настроїв, від рівня якої залежить те, як він себе буде вести, і його працездатність. Наприклад, якщо ваш сим на когось злий або ображений, то він буде в стані люті і не зможе виконувати роботу. В такі моменти за ним можуть спостерігатися спалахи агресії, які можна придушити, якщо змусити його зайнятися якимось спортом. Якщо ваш сим витерпів хвилину ганьби в громадському місці, то він не зможе продовжувати з ними спілкуватися і спробує втекти. Те, який настрій буде у ваших підопічних, відіб’ється на їх поведінці і спілкуванні з оточуючими. Однак, крім корисних нововведень, четверта частина характеризується наявністю деяких недоліків, порівняно з третьою. До них відноситься відсутність можливості вільного переміщення по місту. Також, тут ви не знайдете машини, не зможете побудувати басейн. Період життя немовляти і привидів у четвертій частині теж немає.