М’яке трав’яне мило «Гіркий Шоколад»

Закажите этот товар по телефону: 8(800)707-52-61
или заполните форму для заказа прайса ⇒ [заполнить форму]

Замовте М’яке трав’яне мило «Гіркий Шоколад» за телефоном: РФ +7-978-745-98-97
Крим +38-050-857-60-72

або заповнiть форму для замовлення прайса ⇒ [заполнить форму]
або купите в роздріб в нашому інтернет магазині ⇒ natureprodukt.com

натуральне мило гіркий шоколад
Шоколадне трав’яне мило містить какао-порошок і масло какао. Скраб какао-порошку найніжнішим чином очистить і розгладить шкіру. Активні компоненти, що містяться в маслі какао, пом’якшують і зволожують шкіру, роблять її більш ніжною, еластичною і гладкою, відновлюють її водно-жировий баланс і підтримують її тургор.

Екстракт розмарину надає нашому трав’яному милу особливу нотку. Він має антибактеріальну та протигрибкову активність, стимулює кровообіг, є сильним антиоксидантом, тонізує шкіру. Як результат застосування даного трав’яного мила шкіра стає еластичною і м’якою. Обгортання з Шоколадним м’яким милом допоможуть зняттю шкірного стресу, особливо в умовах забрудненого міського середовища. Чудово підходить для шкіри будь-якого типу, особливо необхідно для догляду за в’янучої і сухою шкірою.

Використання:Щоденне застосування (умивання), косметична маска для обличчя, косметична маска для тіла, косметичне обгортання, мильний масаж, SPA –догляд. Бажано застосовувати уранці.

Дія: Зволожує і пом’якшує шкіру, робить її ніжнішою, еластичнішою і гладкішою, підтримує тургор і відновлює її водно-ліпідний баланс. Усуває шкірний стрес.

Склад: омилені олії (кукурудзяна, касторова, оливкова, кокосова, масло какао), вода, гліцерин, масляний екстракт стручків ванілі, какао-порошок, екстракт розмарину.

Умови зберігання: в сухих, закритих приміщеннях при температурі не нижче 5 ° C і відносній вологості повітря не вище 75%; не допускати прямих сонячних променів.
трав'яне бельді гіркий шоколад
Термін придатності лікувальних і косметичних властивостей — 1 рік.
Термін придатності омильних властивостей — 3 роки.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, онкопатологія, вагітність.
Запобіжні заходи: при потраплянні в очі промити водою.
Об’єм банки — 120 и 350 грам.

Замовте М’яке трав’яне мило «Гіркий Шоколад» за телефоном: РФ +7-978-745-98-97
Крим +38-050-857-60-72

або заповнiть форму для замовлення прайса ⇒ [заполнить форму]
або купите в роздріб в нашому інтернет магазині ⇒natureprodukt.com