Сертифікати

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/49157 від 16.07.2010 р.
№05.03.02-04/19007 від 03.03.2011 р.
Мило тверде натуральне в асортименті за параметрами токсикометрії при його використанні за призначенням є безпечним для здоров’я людини та оточуючого середовища і відповідає малонебезпечним речовинам.
За гігієничними вимогами мило тверде натуральне відповідає санітарним правилам та нормам безпеки виробництва та застосування товарів побутової хімії.
Згідно з ДСТУ 4537:2006 мило тверде натуральне відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України.
сертифікат на натуральне милосертифікат на натуральне милосертифікат на натуральне милосертифікат на натуральне милосертифікат на натуральне милосертифікат на натуральне мило

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/107424 від 19.07.2011 р.
Натуральне м’яке трав’яне мило з рослинними компонентами відповідає встановленним медичним критеріям безпеки. За індексами гострої та хронічної дії при нанесенні на шкіру, шкірно-подразнючої дії, подрахнючрї дії на слизові оболонки очей, сенсибилізуючої дії, індексами хронічної дії при введенні у шлунок, індексом фотосенсибілізуючої дії та суб’єктивними показниками — не перевищує 0 балів; за індксом гострої токсичності при введенні у шлунок та об’єктивними показниками — не перевищує 1 балу згідно з ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Державні санітарні правила і норми безпеки продукції парфюмерно-косметичної промисловості. Державні санітарні правила та норми.»
Згідно з ТУ У 24.5-2484812219-001:2012 «Натуральне м’яке мило з рослинними компонентами» м’яке мило Бельді відповідає вимогам діючого санітарно-гігієничного законодавства України і може бути використано за своїм призначеннім.
Продукція не вміщує речовин, що заборонені до використання як сировина та не повинні входити до складу косметичних засобів.
сертифікат на трав’яне милосертифікат на трав’яне милосертифікат на трав’яне мило

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/62551 от 10.06.2011г.
Олії косметичні масажні за параметрами токсинометрії олії масажні не представляють небезпеки для здоров’я людини та оточуючого середовища.
Олії масажні відповідають державним санітарним правилам і нормам безпеки продукції парфюмерно-косметичної промисловості.
Продукція виготовлена спеціально для догляду за шкірою обличчя та тіла, не включає шкідливих компонентів.
сертифікат на косметичну олію сертифікат на косметичну олію сертифікат на косметичну олію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/62544 від 10.06.2011 р.
Ароматичні мішечки-саше відповідають встановленим медичним крітеріям безпеки і не представляють небезпеки для здоров’я людини та оточуючого середовища.
Мішечки-саше виготовлені спеціально для ароматизації приміщень, відповідають державним санітарним правилам і нормам продукції парфюмерно-косметичної промисловості.
сертифікат на ароматизатор сертифікат на ароматизатор сертифікат на ароматизатор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/112538 від 22.11.2011 р.
Скраб косметичний сольовий за параметрами токсикометрії не представляє небезпеки для здоров’я людини та оточуючого середовища.
Сольовий скраб відповідає державним санітарним правилам і нормам продукції парфюмерно-косметичної промисловості.
Продукція виготовлена спеціально для догляду за шкірою обличчя та тіла, не включає шкідливих компонентів і відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України.
сертифікат на сольовий скраб сертифікат на сольовий скраб сертифікат на сольовий скраб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/112531 від 22.11.2011 р.
Вода запашна натуральна відповідає встановленим медичним крітеріям безпеки і не представляє небезпеки для здоров’я людини та оточуючого середовища.
Запашна вода відповідає державним санітарним правилам і нормам продукції парфюмерно-косметичної промисловості.
Продукція виготовлена спеціально для догляду за шкірою обличчя та тіла, не включає шкідливих компонентів і відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України.
сертифікат на запашну воду сертифікат на запашну воду сертифікат на запашну воду

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/107414 от 02.11.2012г.
Крем для гоління відповідає встановленним медичним крітеріям і не шкідливий для здоров’я людини та зовнішнього середовища.
Продукція не містить речовин, забороненних до застосування в якості сировини та які не повинні входити до складу косметичних засобів.
За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи Натуральний крем для гоління згідно з ТУ У 24.5-2484812219-003:2012 повністю відповідає вимогам діючого санітарно-гігієничного законодавства України.
сертифікат на крем для голіннясертифікат на крем для голіннясертифікат на крем для гоління

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/125787 от 18.11.2012г.
Натуральний крем для шкіри обличчя згідно з ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Державні санітарні правила і норми безпеки продукції парфюмерно-косметичної промисловості» відповідає встановленним медичним крітеріям за всіма показниками; не шкідливий для здоров’ялюдини та зовнішнього середовища.
Продукція не містить речовин, що заборонені до використання у якості сировини і не мають входити до складу косметичних засобів.
За результатами санітарно-епідеміологічної експертизи Натуральній крем для шкіри обличчя повністю відповідає вимогам діючого санітарно-гігієничного законодавства України.
сертифікат на крем для обличчясертифікат на крем для обличчясертифікат на крем для обличчя

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/125736 от 18.11.2012г.
Косметична олія для волосся згідно з ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Державні санітарні правила і норми безпеки продукції парфюмерно-косметичної промисловості» відповідає встановленним медичним крітеріям безпеки і не перевищує встановленних значень за показниками гострої токсичності, подрізнюючої та сенсибілізуючої дії.
Продукція не містить речовин, що заборонені до використання у якості сировини і не мають входити до складу косметичних засобів.
За результатами санітарно-епідеміологічної експертизи Натуральна косметична олія для волосся повністю відповідає вимогам діючого санітарно-гігієничного законодавства України і може бути використана у заявленій сфері застосування.
сертифікат на олію для волоссясертифікат на олію для волоссясертифікат на олію для волосся

 

 

 

 

 

 

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи
№05.03.02-04/107423 от 02.11.2012г.
Натуральна господарська паста згідно з ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Державні санітарні правила і норми безпеки продукції парфюмерно-косметичної промисловості» відповідає встановленним медичним крітеріям та показникам.
В робочих концентраціях продукції подразнююча та сенсибілізуюча дія відсутня. Продукція відповідає санітарным правилам та нормам з виготовлення та використання товарів побутової хімії СанПіН №6026 Б-91,М.,1991 р.
За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи Натуральна господарська паста згідно з ТУ У 24.5-2484812219-002:2012 «Натуральна господарська паста» відповідає вимогам діючого санітарно-гігієничного законодавства України і може бути використана у заявленій сфері застосування.
сертифікат на господарську пастусертифікат на господарську пастусертифікат на господарську пасту

 

 

 

 

 

 

 

 

Для досягнення найвищої якості у процесі виготовлення продукції, компанія «Кримська Натуральна Колекція» використовує виключно натуральнірослинні компоненти та складові. Для того щоби надати товарам натуральну життєву силу та ідеальний вигляд, ми додаємо до них частинку нашого людського тепла, тому що ми впевнені в тому, що добре можно робити лише ту справу, що подобається і є головним видом діяльності. І нехай іншівиготовники впевнююють Вас, що їхня продукція «натуральна», але пам’ятайте, що вони додають лише деякі природні компоненти. Але ми не витрачаємо на це зайвиі часи і не збираємося вводити Вас в оману. Для нас миловарення — це не тільки підприємчтво, а ще й спосіб життя у згоді з природою та природною красою.

Вся продукція компанії «Кримська Натуральна Колекція» повнітістю відповідає найвищим стандартом, що підтверджується документально. Наші миловари створили унікальну рецептуру за видами, а дизайн зручної упаковки робить наше мило впізнаваємим у різних куточках країни. Ми ідеалісти і цінувальники здорового образу життя, тому вважаємо, що корисне і натуральне має радувати не тільки очі, а ще й тіло. Разом з цим ми передбачливі виробники, тому постійно вивчаємо та розроблюєм нові технології та види мила ручної роботи.

Кожен шматочок мило акуратно запакований у високоякісну упаковку, представляє собою приклад натурального якісного продукту. Ми піклуємось про людину, а не про «споживача».

На сьогодні міське середовище дуже агресивне по відношенню до здоров’я людини (транспорт, кондиціонери, вода), і ми передбачаємо особливі вимоги шкіри. Наша продукція — це більше ніж просто догляд за шкірою, це особливе, сбалансоване питання для неї.

Ми постійно вдосконалюємо досвід минолого, дивлячись при цьому у майбутнє, тому наша продукція корисна не тільки для дорослих, але і для дітей. Наша продукція виготовлена з єкологічно чистих та натуральних інгридієнтів, які вирощуються у Криму. Це вилика перевага для мила про яку,на жаль, багато хто забуває. Наш підхід до роботи забезпечує істинне здоров’я і красоту. Компаныя «Кримська Натуральна Колекція» бажає, щоби не тільки наше діло стало династією,найголовніше, щоби наші прихильники використовували нашу продукцію із покоління у покоління. Для цього ми найдосконалішим способом контролюємо якість усіх виготовленних нами товарів, як справжні професіонали-виготовники мила ручної роботи.